Anasayfa 20 Tca Peeling 20 Tca Peeling

Tca Peeling

Tca peeling,  çatlak sorununu giderme amacı ile kullanılmaktadır. Çatlak bölgesinin neresi olduğu önemlidir. Basen bölgesinde oluşan çatlaklar aşırı kilo alıp vermeye bağlanır genellikle kalça bölgesi kalın deri olduğu için yüksek oranda tca uygulamak gerekir buda derin peeling olarak adlandırılır. Ayda bir sefer uygulanması gereken bu ürün fazla uygulanma sağlandığında ciltte aşırı kızarıklık  oluşturur. Kaş yapalım derken göz çıkarmak deyimi gibi olmuş olur. Düzeni bozmadan uygulama sağlandığında ise sorun çözülür. Ama kısa sürede olmaz tabi ki 1 seneye kadar uzayabilir. Buda aslında sakince beklenmesi gereken bir konu olduğu anlamına gelir. Cildin yapısını bozmamak için acele etmeye gerek yoktur. Bu uygulama sonucu kalça bölgesi pürüzsüz ve gergin bir hal alır.

Tca peeling kelime anlamında da olduğu gibi peeling yapılması için uygulanan ana maddedir. Kas çalışması sonucu yırtılmalar oluşur. Kol ve bacak bölgesinde görülen bu çatlaklar kas yırtılması sonucu cildin bozulan hücresel yapısı düzenlemek için tekrar 50 oranında tca uygulanması gerekir.  Bu sorunların dışında bayanlarda görülen göğüs çatlakları da önemli bir alanı kapsamaktadır. Bu alan tca 30 desteği ile eski düzenli haline dönüştürülür. Bu konu da özen gösterilmesi gereken kabuklanma sırasında kabuk oluşan bölgenin koparılmaması önemlidir. Bu nedenli nemlendirici krem ile cildi yağlandırarak kabuk sorunu ortadan kalkar. Yağlanma sayesinde cildin yapısını bozmamış olursunuz.

Tca peeling çatlaklar sonucu uygulanacak bölge öncelikle temizlenmesi gerekir. Derinin yağ tabakası önceden temizlenerek ciltten arındırılır. Bu arındırma işlemi olduktan sonra cilde tca uygulanabilir. Çatlak bölgesi karın bölgesinde ise doğum sonrası oluşan çatlaklar tedavisi zordur. Tedavi süresi bu konuda uzun sürmekten ziyade dikkatli olmak gerekir. Kendi bildiğiniz hesabı değil de talimatlarda yazan şekilde bir uygulama yaptığınız da sorun olmaz amacın dışına çıkılmadan uygulandıktan sonra cildi düzene sokar çatlak bölgesi kendisini yıpratmaktan çıkarak artık gerginleşme sağlayarak cilt yapısını düzene oturtur bu düzene zorunlu bir etki olmadıktan sonra bozulma ihtimali yoktur. Kullanım ama çatlak düzenlemek olan bu ürün çözüm sonucuna ulaşıldığında gergin cilt yapınız sizleri tatmin edecektir

tcapeelingçatlak
tca peeling çatlaklar için

Tca peeling

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir