Anasayfa 20 Tca Peeling 20 Tca Peeling Nedir ?

Tca Peeling Nedir ?

Tca Peeling Nedir ?

Tca Peeling Nedir ?TCA PEELİNG NEDİR : cilt yenileme kapsamında insan vücudunda soyma işleminde kullanılan ana peeling maddesidir. TCA PEELİNG cilde sorun teşkil etmeden üst tabakadan başlayarak soyulma gerçekleştirir, istenilen derinliğe inmek için yüksek oranlar uygulanması gerekir oran yükseldikçe daha derin soyulma sağlar.
Tca Peeling, cilt soyma kapsamı en geniş yelpazeye sahip bir üründür.

Tca Peeling temel amacı ciltte belirginleşen veya uzun süredir bulunan iz ve lekelerin tamamen ortadan kalkmasını sağlamaktır.
Tca Peeling; başlangıçta hafif şekilde soyulma yapmasa cilt alışım gösterdikten sonra devamlı ve olumlu soyulma gerçekleştirir.

Tca Peeling kimyasal soyma sektörünün en faydalı cilt yenileme işlemi yapan ürün çeşididir.

TCA Peeling Çeşitleri ?

Tca Peeling kullanım çeşitleri bölgeye ve hasara göre 3 e ayrılır. Tca Peeling çeşitleri ; yüzeysel, orta ve derin peeling olarak incelenir.
Yüzeysel Peeling : Daha ince şekilde soyma gerçekleştirir. Buda kullanım alanının sadece yüz ve boyun olduğu anlamına gelir.
Orta Peeling : Her ne kadar yüz bölgesine uygulanması tavsiye edilmese de kullanılmasında pek bir sakınca yoktur. Neutra Sıvı kullanımı gerçekleştikten sonra cildi zararsız şekilde soyma işlemine aktarır.
Derin Peeling: Vücutta bulunan daha derin hasarları içerir. Eskinden kalma faça izi silme ve dövme silme işlemi gibi daha yoğun kabuklanma sağlatır. Buda daha yoğun bakım gerektiğinin açıklamasıdır.
Neutra Solüsyon: Ciltte uygulanan asit maddesinin sonlanması görevini görür. Baz etkisi olduğundan asidi emerek sonlandırma yapar.

Tca Peeling Kullanımı ?

Talimatlara uymak Tca Peeling uygulamasının temel kuralıdır. Cilt soyma mantığı doğal şekilde olmasını içerdiğinden dolayı asit maddesinin doğal yapısı, cildi kolaylıkla soyma ve yenileme işlemine sokarak çözüme odaklar.
Tca Peeling kullanımı yüzeysel, orta ve derin alanda olmak üzere dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususların başında ciltte bekletme süresi gelir.
Ciltte bekletilen Tca peeling bekletme süresi yanma oranına odaklamak yerine iki kat şekilde birer dakikadan en fazla iki dakika tutulması yeterli olur.
Uygulanan bölge neutra solüsyon ile sonlandırıldıktan sonra beklemeye geçilir. Cilt gerilme gösterebilir ve bundan ötürü kuruyan cildi nemlendirici krem ile nemlendirmek gerekebilir. Kızarma oluşan ciltlerde ise onarıcı kremler uygulanır.
Çeşitli konularda akılda soru işareti kalmadan güvenli bir şekilde bu ürünü kullanabilirsiniz. Çünkü ürün talimatları ile beraber satışa sunulmuştur buda kullanım kolaylığı sağlar. Canlı destek hatları ile de 24 saat destek alma imkanına sahipsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tca Peeling Yorumlar başlıklı makalemizde kullanıcılar hakkında bilgiler ve yorumlar verilmektedir.

Hakkında Tca Peeling

Tca Peeling Geçmişten günümüze gelen cilt dokularını yenilemekte uygulanan peeling türüdür. Tca asit yapılan cilt, üstte bulunan ölü dokuyu kabuklanma şeklinde ciltten atarak taze dokuya kavuşulmasını sağlar.

İlginizi Çekebilir

SİPARİŞ ULAŞTI

6 Yorumlar

 1. nihal çakır

  gerçekten çok açıklayıcı olmuş teşekkürler

 2. Emrah Göktürk

  % 50 tca ile faça izlerime uygulama yaptım. İlk uygulama da az bir belirti oldu sonraki uygulamalarda bekletme suresini arttırdım. Şuan 5 uygulamadayım çok az bir görüntü kaldı tamamı geçicek insallah.

 3. Bu ürünü korkarak aldim ama kullaninca anladim faydasını

 4. tca hakkında bir çok makale var ama çok açıklayıcı olmuş gerçekten. Ben sürekli de kullanıyorum herkese tavsiye ediyorum.

 5. Gerçekten tca hakkında güzel bir anlatım olmuş tesekkurler

 6. Fatmanur Göksu

  bende tca peeling kullanmaya düşünüyordum çok açıklayıcı bir makale olmuş elinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir