Anasayfa 20 Tca Peeling 20 Tca Peeling Nedir, Tca Peeling

Tca Peeling Nedir, Tca Peeling

Tca Peeling Nedir, yakın dönemde cilt sorunlarının birçoğuna çözüm olarak gözdeliğini korumakta. Türkiye’de geniş kitlelere ulaşan ve firmaların kapıda ödeme seçeneği ile Edirne’den Ardahan’a kadar bütün illerimize kargo ile gönderim yapmalarıyla iyice sesini duyurmuş durumda. 5 yıl gibi bir sürede bu kadar yayılmasının sebebini kullanıcılar güvenilir firmalara borçlu olduğunu belirtmekte. Tca peeling Art niyetli firmalar başta insanları kandırsalar da zaman içerisinde yok olup gitmişler. Kimyasal peeling yöntemleri arasında en çok kullanılan asit tca’dır. Güçlü olan bu asit dövme silmek, faça izi giderme, güneş lekeleri, sivilce lekeleri gibi bir çok cilt sorununda yüzde yüz çözüm olmuştur. Bir çok farklı internet sitesi ve forumlarda da insanlar kullanımlarını detaylı şekilde fotoğraflar ile anlatmışlardır.

Tca Peeling Nedir

kullanımından önce detaylı bir araştırma yapmak elbette şart. Çünkü farklı cilt sorunları için farklı oranlar gerekebiliyor. Unutulmamalıdır ki her oran her ciltte ( yani farklı kişilerde ) aynı sonucu vermeyebilir. Bu bir çok faktöre bağlıdır. Örneğin dövme silme işlemi için kullanılacak tca oranı ortalama olarak %50dir. Fakat faktör olarak dövme olan kişinin cildi, boyanın kalitesi, ve makine ya da elle yapılması yani yapılış yöntemi fark yaratır. Uygulamaya başlarken belirtilen oranları almanızı tavsiye ederiz. Aldığınız ürünü kullanım talimatına göre kullanın fakat cildiniz için gerekli bekleme süresini bulmanız birkaç uygulama alabilir. Sabırlı olmanız gerekir. Hemen ilk uygulamada ciltte büyük bir değişiklik olması muhtemel olamayabilir.

 

tcapeeling
Tca peeling nedir uygulama sonuçları

Tca Peeling Nedir jilet izleri için kullanımı ve sonuçları en çok merak edilen cilt sorunu olarak başı çekiyor denilebilir. Jilet izleri için yine tca 50 kullanarak başlanılabilir. Fakat ilerleyen süreçte çok derin façalardan bahsediyorsak oranı yükseltmek gerekebilir. Ortalama 6 – 12 ayda faça olan bölgede hiçbir sorun kalmaz. Yine yazımızın başında dediğimiz gibi bu işlem kesin olsa da uzun bir zaman dilimi ayırmanız gerekir ve sabırlı olmanız gerekir. Erken uygulama yapmak aşırı doz kullanma ciltte kapanmayacak yaralar oluşturabilir. Kullanım talimatının dışına çıkılmamalıdır. Gerekli araştırmalarınızı yaptıktan sonra sipariş vermenizi tavsiye eder sorunsuz sağlık bir cilt dileriz.

Tca Peeling

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir