Anasayfa 20 Tca Peeling 20 Tca Peeling Ne İşe Yarar

Tca Peeling Ne İşe Yarar

tcaaa
Tca peeling ne işe yarar

Tca peeling ne işe yarar bağlam anlamı cildi soyma işlemi başlangıcı olarak birleştirilmiş konusudur. Bu peeling jilet izi tedavisinde kullanılır. Tca 50 ve 70 oranında kullanılması gerekir. Bu kullanım cildin bozulan epidermis  yapısının bozulduğu düzen oturmasını sağlatmak amacı ile oran başlangıcı olarak kullanılır. Genellikle gençlik döneminde bilinçsizse atılan bu façalar ilerleyen zamanda hayal kırıklığına yol açar. Faça bulunan bölgeyi gizleme isteği oluşur. Çünkü insanların bakışı değişir buda insanda psikolojik baskı oluşturur. Bu baskı sonucu kendini pek iyi hissetmez sonuç olarak geçmişten gelen bu izler geçmesi mümkündür. Size anlatılmak istenen tca ürününün tamamen çözüm olduğudur. Ciltte istemsiz oluşan ameliyat izi herhangi bir nedenden dolayı ameliyat olunduktan sonra kalan bu iz yoğun şekilde hasar tahribatı oluşturmakla birlikte şerit şeklinde  kalan iz oranı yüksektir. Alt yapıyı bozması  nedeni ile iyileşme süreci uzun zaman alır. Buda cildin sanatsal yapısına zarar gördürür.

Tca peeling ne işe yarar yapısal etkisi oranına göre değişim gösterir tca10 yüzeysel peeling olarak geçer ve hafif oranda soyma sağlar yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Tca15 güneş lekeleri ve çiller için uygulanır. Çil oluşumu güneşe bağlı olarak aşırı yoğun şekilde belirginleşebilir. Kimi insan pek takmasa da çiller olumsuz bir sorun oluşturmaz. Tca20 sivilce ve doğum lekesi tedavisi için kullanılmaktadır. Doğum lekeleri oluşma oranı genellikle fazla değildir. Ama ciltte oluşum süreci uzun sürebilmektedir.

Tca peeling ne işe yarar oranları tanıtımında da tca 25 sivilce çukurları için kullanılır. Sivilce oluşumu sonrasında sönen sivilceler sonrasında oluşan çukurlar bu oran ile temizlenir. Tca30 ise çatlaklar ve cilt beyazlatmak için kullanılır. Çatlakların sonlanması kısa süreli bir işlem değildir. Cilt beyazlatmak için ise kullanılan bu orandaki ürün koltuk altı ve genital beyazlatmak için kullanılır. Tca50 kalıcı dövme ve bilinçli şekilde atılmış faça izleri için kullanılır. Dövme silmek için bu oran tamamen çözüm sağlayan bir orandır. Kesik izi için ise çözüm sunmakla beraber cildi gergin haline sokar. Tca70 el yapımı dövmelerin silinmesinde kullanılır. Tca100 ise profesyonel klinik ortamında bilinçli eller tarafından yapılmalıdır.

tca peeling ne işe yarar

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir