Anasayfa 20 Tca Peeling 20 Tca Peeling Nasıl Kullanılır

Tca Peeling Nasıl Kullanılır

tca peeling nasıl kullanılır kullananlar oldukça memnun. Tca cildi katman katman soyarak sorunlu olan cilt yapısını soyar. Soyulmalar her ciltte farklılık gösterebilir. Çünkü aynı tip cilde sahip olan iki kişi de farklı soyulma miktarı ve ya süre de farklılıklar olabilir. Halk arasında gittikçe yaygınlaşan bu kimyasal peeling yöntemi bazen kafa karıştırabiliyor. Tavsiye üzerine alan kullanıcılar tavsiye eden kişideki etkileri bire bir beklediği zaman bazen üzülebiliyorlar. Bu sebepten yavaş yavaş kullanmak acele etmeden bekletme süresini kendi cildinize uygun şekilde ayarlamanız gerekir. Kullanımı oldukça basittir ve kullanım aralığı uzun olduğu için gündelik hayatınızda herhangi bir sorun teşkil etmez.

Tca peeling kullananlar tecrübelerini paylaşarak daha çok insanlara tca kullanmasını öğretmişlerdir. Kimyasal ürünler ile yapılan bu peeling yöntemi şu sıralar çok fazla revaçta. Elbette durum böyle olunca kulaktan dolma halk arasındaki yanlış uygulamalarda fazlalaşmakta. Güzellik uzmanlarının ve dermatologların tavsiyelerine uyarak uygulamak oldukça sağlıklı ve mantıklı olmakla beraber cildinizdeki sorunun giderilmesinde ve her anlamda daha uygun bir durum oluşturuyor.  Tca asit satın aldığınızda mutlaka kullanım talimatını detaylıca okumayı ihmal etmeyiniz. Unutmayın ki okumak çok önemlidir. Kullanım talimatında ne yazıyorsa bire bir aynısını uyguladığınızda ilk uygulamanızda zarar görmezsiniz. Elbette ürün zarar veremez ama yanlış bir uygulama ile zarar görmenizde mümkün olabiliyor elbette.

Tca peeling kullananlar içerisinde memnun olmayan müşteri sayısı yok denecek kadar az. Memnun olmayan müşteriler genelde yanlış oran mağduru oluyor. Bu şu demek ilgili soruna hangi oran yeterli oluyor ise o orandan satın almanız gerekir. Örneğin sivilce izleri, sivilce lekeleri için %25 oranında tca asit yeterli olabiliyor. Elbette bu kişinin cildine göre bir nüsans yaratabiliyor. Her ciltte aynı reaksiyonu göstermeyebilir. Bazı ciltlerde söylenilen oranın bir tık fazla uygulanması olası bir durumdur. Uygulanması çok basittir. Sadece 15 dakikanızı ayırarak 20 günde 1 kere uygulayabilirsiniz. Bilinenin aksine tca asidi her ayda her mevsimde uygulayabilirsiniz. Özellikle kışın uygulandığı bilinen halk arasında tca aşırı sıcakta sorun yaratabileceği gibi aşırı soğukta da problem yaratabilir.

tca peeling nasıl kullanılır
tca peeling nasıl kullanılır

tca peeling nasıl kullanılır

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir