Anasayfa 20 kimyasal peeling 20 Tca Peeling ile Yeni Bir Cilde Kavuşun

Tca Peeling ile Yeni Bir Cilde Kavuşun

Tca peeling kimyasal yöntem ile cilt tabakalarında soyma yapma işlemi için kullanılır. Bu bir asit maddesidir. Oldukça güçlü bu asit maddesi bilinçsiz ve aşırı doz uygulamada zarar verebilir. Bu tür uygulamalara karar verdiğiniz zaman mutlaka dermatoloji doktoruna ve ya cildiyeye muayene olunuz. Doktorunuz herhangi bir problem göremez ise uygulamada sorun oluşmaz. Bir çok cilt sorununa uygulanabildiği gibi uygulanmaması gereken durumlarda mevcut elbette. Öncelikle uygulama bölgesinde açık yara söz konusu ise uygulanması çok tehlikeli bir durum oluşturur. Açık yarayı dağlayarak iyice genişletir ve daha derin bir yara oluşmasına neden olur. Hamile ve emziren bayanlar, bir yıl içerisinde herhangi cilt tedavisi görenler uygulayamaz.

Kimyasal peeling kullanımında dikkat edilecek hususlar çok azdır. Bir çok soruna çözüm olan yöntem ile belirlenmesi gereken kural hangi soruna hangi tca derecesi olacağıdır. Örneğin güneş lekeleri ve çiller için tca 20 yeterli olurken dövme silmek için tca 50 ve tca 70 oranı yeterli olabiliyor. Mühim durumlardan biri de unutulmamalıdır ki her cilt tipi farklı olduğu için her deride aynı reaksiyonu vermeyebilir. Yani aşırı yağlı ve nemli bir ciltte tca 20 güneş lekeleri için yeterli gelmeyebilir. Bu tip durumlarda ise miktarı bir derece büyük almak gerekir, mesela tca 25 gibi. Faça ve ameliyat izlerinde ise yine tca 30 ve tca 50 oranı yeterli gelmektedir.

Tca peeling satın al kelimesi ile aratarak Google’da bir çok site görünmekte. Alacağınız firmayı iyi araştırmanız gerekiyor. Çünkü her sektörde olduğu gibi bu sektörde de art niyetli satıcılar azımsanacak kadar değil. Bu art niyetli satıcılara dikkat ederek alışverişinizi gerçekleştiriniz. Mutlaka fatura istemeyi unutmayınız. Faturasız ürünleri kabul etmeyiniz. Ambalajı açık bozuk yırtılmış ve ya zedelenmiş ürünlerinize mutlak suret ile tutanak tutturunuz. Kargonuzu güvenli bir ambalajda göndermeleriniz rica ediniz. Sipariş verirken açık adresinizi net bir şekilde mahalle cadde sokak tarzında açıkça vermeyi ihmal etmeniyiz. 48 saat içerisinde ürün ulaşmadığında ivedi olarak kargo ile irtibata geçerek kargonuzun durumu hakkında bilgi almayı lütfen unutmayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir