Anasayfa 20 Tca Peeling 20 SIK SORULAN SORULAR

SIK SORULAN SORULAR

  sss                           

  KARGO İLE İLGİLİ SIK SORULAN SORULAR

Ürünü nasıl sipariş verebilirim?

TCA Peelingi sitemizdeki sipariş formunu doldurarak, yada sitemizde bulunan telefonları arayarak sipariş verebilirsiniz.

 

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle paketin açık olup olmadığını inceleyin. Pakette büyük bir hasar yırtılma ıslanma yada tahribat yoksa sorun olmaz. Kutuda büyük bir kusur varsa teslim tutanağına imza atmaktan kaçının.

 

Hangi kargo ile gönderiyorsunuz?

Ürünlerin gönderilmesinde Aras kargo firması ile anlaşmamız var. Gönderimlerimizi Aras kargo ile gerçekleştiriyoruz.

 

Kargo ücreti var mı?

Ürünlerimiz ücretsiz kargoludur. Hiçbir ürünümüzde kargo parası ödemezsiniz. Kargo bedelleri ve komisyonlar tarafımızca karşılanır. Sadece sitemizde gördüğünüz ürün ücretlerini ödersiniz.

 

Şiparişi verdiğim adreste  teslimat sırasında olmazsam ne olur?

Kargo görevlisi kurye teslimat için sipariş verdiğiniz adreste olmadığınızı gördüğünde sizi sipariş formunda verdiğiniz telefondan arar. Telefona cevap verilmediğinde kapıya bir not bırakarak kargo şubesinden teslim alacağınızı belirtir.

 

Siparişi sadece eve yada iş adresine mi verebiliyorum ?

Siparişinizi eve yada iş yeri haricinde kargo şubesinden de teslim alabiliyorsunuz. Sipariş formunu doldururken adres kısmına bulunduğunuz il ve ilçedeki Aras kargo yazarsanız kargo departmanındaki arkadaşlarımız size ulaşarak size en yakın Aras kargo şubesini teyit eder.

 

Siparişimi ne zaman teslim alıp kullanabilirim ?

Şirket olarak misyonumuz şeklimiz anında kargodur. Sipariş verdiğinizde aynı gün içerinde verilen siparişler hafta içi saat 17 : 00’e hafta sonu(cumartesi) saat 12:30’a kadar kargoya verilmek üzere hazırlanır. Teslimat günü bulunduğunuz ilin uzaklığına göre 1 ile 2 arasında değişiklik gösterir.

 

Ödeme şekilleri nelerdir ve nasıl ödeme yapabilirim ?

Sipariş vereceğiniz ürünün 3 şekilde ödemesi bulunuyor. Banka havalesi, kapıda kredi kartı ve kapıda nakit olarak ödeyebiliyorsunuz.

 

 

ÜRÜN İLE İLGİLİ SIK SORULAN SORULAR

Ürünü kullanmak istiyorum ama çok korkuyorum cildime zarar verir mi?

Ürün kesinlikle cildinize zarar vermez. Sadece dikkat etmeniz gereken sizin cildinizdeki sorun için doğru oranı kullanmanız gerektiği. Cilt sorununuz için doğru oranı belirledikten sonra ürün ile beraber gelen kullanım talimatının dışına kesinlikle çıkmayınız. Aksi takdirde yanlış kullanım için firmamız herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Ürünün herhangi bir yan etkisi var mı?

TCA Peeling’in bilinen bir yan etkisi yoktur. TCA Peeling Nedir? Sayfasında kimlerin kullanamayacağı olan bölümü dikkatlice okuyunuz. Sayfada yazan maddelerden birini dahi bulunduruyorsanız doktorunuza başvurmadan kullanmayınız.

 

Ürünü almak istiyorum fakat yaz aylarında kullanılıyor mu?

TCA Peeling yaz aylarında kullanılabiliyor. Herhangi bir sorun teşkil etmiyor güneş kremi kullanıp sonrası bakımını dikkatlice yaparsanız. Başka sitelerde yazılanın aksine çok soğuk havalarda yapmakla çok sıcak havalarda yapmak aynı durumdur. TCA Peeling uyguladıktan 2-3 gün içerisinde aşırı sıcaktan aşırı soğuktan korumalısınız.

 

Üründen kaç tane almalıyım, tek kullanımlık mı ?

TCA Peeling ürünü uyguladığınız bölgeye göre değişiklik gösterir. Ürünümüz 30CC’lik şişelerdedir. Uyguladığınız bölgenin büyüklüğüne göre kullanım sayısı fark eder. Örnek olarak karın bölgesinde büyük bir dövme için uygularsanız solüsyonunuz hızlı tükenecektir. Yüz bölgesinde sivilce izleri için kullanıyorsanız  tek ürün uzun süre yeterli olabilir.

 

Ürünü evde tek başıma uygulayabilir miyim?

TCA Peeling evde uygulanabilir. Kullanım talimatının dışına çıkılmaması gerektiğini unutmayınız. Ürünün saklanmasını, güneş görmeyen kuru nemli serin bir yerde, çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. Ürün kesinlikle gözle temas etmemelidir gözle temas halinde kalıcı görme bozukluğuna yol açabilir.

 

Ürünü kendim için aldım ama çocuğum içinde kullanabilir miyim?

Kendiniz için aldığınız ürünü herhangi sorun için almış olursanız olun çocuklar için kesinlikle kullanmayınız. Ergenliği tamamlamamış bireylerde büyüme sürdüğü için vücutta değişiklikler meydana gelebilir. Ufak bir iz kocaman olabilir yada büyük bir zaman içerisinde yok olabilir.

 

… ama arkadaşım bu oranı almıştı onda işe yaramıştı?

TCA Peeling her ciltte farklı tepki gösterebilir. Bu durum da oldukça normaldir aynı cilt tipine sahip insanlarda bile farklılıklar olabilir. Çevreden duyulan profesyonel olmayan yorumları kesinlikle kulak ardı ediniz. Sitemizdeki uzmanlara ya da dermatologlara danışabilirsiniz.

 

Çalışıyorum ürünü kullanabilir miyim ?

Çalışan bireyler ürünü rahatlıkla kullanabilir. Yalnız uyguladıktan sonraki 2-3 gün içerisinde çok aşırı sıcağa yada soğuğa maruz kalınmamalıdır. Dikkat edilmesi gereken diğer bir konu da beyler için traş öncesi ve sonrasında hemen uygulama  yapılmamasıdır. Aynı şekilde bayanlarda epilasyon sonrasında bu jilet, lazer, ağda vs. gibi epilasyonlardan hemen sonra kullanmamalılardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir