Anasayfa 20 Hakkımızda

Hakkımızda

5 Yıllık Tecrübe

İstediğiniz sonuçları elde etmenize ve kendi evinizin konforunda kullanabileceğiniz endüstri lideri, gelişmiş kimyasal peelinglerimizden yardımcı olacak ayrıntılı, adım adım talimatlar ile sizlere hizmet sunuyoruz. Cilt bakım endüstrisinde 5 yılı aşkın bir deneyime sahip olan uzmanlarımız, müşterilere en iyi bilgiyi, öneri ve anlayışı sağlamak için sizler için çalışıyoruz.

% 100 Memnuniyet

Uzmanlarımız, müşterilerimizin sorularınlaır zaman önemser. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk hedef olmuştur. Her yerde rakipsiz bir hizmet sunmaya adanmıştır.

Tcapeelingsepeti.com

Tcapeelingsepeti.com, cilt bakımı sektöründe profesyeneller tarafından yüksek kaliteli, özel cilt soyma ve cilt bakımı tedavileri sağlamak için hızlı teslimat ve örnek müşteri hizmetlerine odaklanarak kurulmuştur. Ekibimiz, en kaliteli ürün yelpazesini seçerken olağanüstü bir deneyim sunmaya kendini adamıştır.
Ürün yelpazemiz bir GMP ve FDA uyumlu laboratuarda formüle edilmiş olup, endüstri işletme prosedürlerine göre kalite kontrol yapılmaktadır. Ürünlerimizi test eden ve kullanmaya devam eden yüksek nitelikli bir grup estetisyen ve hekim ile birlikte cilt bakımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimin avantajlarından yararlanıyoruz.

badge-quality
Kalite güvencesi
Tüm ürünlerimiz FDA uyumludur. Aynı zamanda GMP sertifikasına sahiptir. (İyi Üretim Süreci)

badge-noanimals
Hayvan Testi Yok
Ürünlerimizi hiçbir zaman hayvanlar üzerinde test etmiyoruz ve malzemelerimizi yapan firmalardan almıyoruz.

badge-paraben
Parabenler yok
Formüllerimizde sadece dünya çapında kabul görmüş koruyucuları kullanıyoruz ve her zaman daha doğal ve etkili bir ürün üretmenin yollarını arıyoruz.